Vodný boxovací vak inSPORTline Wabaq

Vodný boxovací vak inSPORTline Wabaq

Vodný boxovací vak inSPORTline Wabaq

ZISTIŤ VIAC >>

Informácie o prudukte:
Aktuálne prebiehajúce AKCIE:VEĽKÝ VÝPREDAJ - zľavy až 62%
Vernostný program pre stálych zákazníkov. Zľavy až -10 %
Nákup na splátky bez navýšenia!
Kategória: Bojové športy
Dodavateľ:inSPORTline
Pôvodná cena:147.80 € ušetríte až 20.6 € čo je -13.9 %
Cena:127.2 €
Cena bez DPH:106 €
Dostupnosť:skladom
Doprava:Zadarmo od 199 €
Vodný boxovací vak inSPORTline Wabaq 2,5 (50%) 17 x hodnotené

Vodné boxovacie vrece inSPORTline Wabaq je riešené ako nádrž z odolného PVC, ktorá sa jednoducho napustí vodou a tá následne tvorí záťaž. Takáto náplň krásne absorbuje nárazy a zároveň sa vďaka nej celé vrece menej hojdá v porovnaní s vrecami plnenými pieskom. Robustný bezpečnostný ventil so skrutkovaním potom vrece dokonale utesnia. Vodné boxovacie vrece inSPORTline Wabaq je navrhnuté pre nácvik účinnej úderovej techniky päsťami alebo lakťami, techniky kopu, ale aj pre nácvik správneho držania tela. Vrece má pri naplnení výšku 120 cm a priemer 29 cm. Súčasťou je aj chrómová reťaz, ktorá slúži na bezpečné zavesenie boxovacieho vreca vo výške. Na prenášanie alebo skladovanie stačí vrece vyprázdniť, čím si ušetríte veľa námahy.Technický popis: plnenie vodou dotlakovanie vzduchom pomocou pumpičky (súčasťou balenia) kvalitný materiál dlhá životnosť bezpečnostný ventil so skrutkovaním štvorbodové upevnenie a zavesenie na chrómovanú reťaz s otočnou karabínou (súčasťou balenia) materiál plášťa: PVC výška: 120 cm priemer: 29 cm objem: 80 litrov dĺžka reťaze: 51,5 cm


 • Nástenný držiak na boxovacie vrece - šibenica inSPORTline Galbeag
  Nástenný držiak na boxovacie vrece - šibenica inSPORTline Galbeag

  Nástenný držiak na boxovacie vrece - šibenica inSPORTline Galbeag je robustný držiak vyrobený z kvalitnej ocele s odolným práškovým lakom. Profil s rozmermi 4 x 2 cm s tromi pomocnými..

  54.5 €
 • Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x150 cm
  Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x150 cm

  Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x150 cm je jednou zo základných boxerských potrieb. Je vyrobené z odolného materiálu známeho ako Plawil, čo je dvojstenná plachtovina s dlhou životnosťou...

  74.5 €
 • Boxovacia hruška inSPORTline Floyder
  Boxovacia hruška inSPORTline Floyder

  Boxovacia hruška inSPORTline Floyder je jednou zo základných tréningových potrieb každého boxera. Pri tréningu s hruškou sa rozvíja rýchlosť, vytrvalosť a rytmus úderov. Rovnako je to skvelý..

  29.4 €
 • Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x130 cm
  Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x130 cm

  Boxovacie vrece inSPORTline Backley 45x130 cm je jednou zo základných boxerských potrieb. Je vyrobené z odolného materiálu známeho ako Plawil, čo je dvojstenná plachtovina s dlhou životnosťou...

  78 €
 • Boxovacie vrece inSPORTline Freiher 40x145 cm
  Boxovacie vrece inSPORTline Freiher 40x145 cm

  Boxovacie vrece inSPORTline Freiher 40x145 cm je jednou zo základných boxerských potrieb. Je vyrobené z odolného materiálu známeho ako Plawil, čo je dvojstenná plachtovina s dlhou životnosťou...

  64.7 €
 • Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS-H béžová
  Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS-H béžová

  Nastaviteľný boxovací trenažér Prosmart TLS-H je určený pre nácvik účinnej techniky kopu a úderu. Pri boxovaní zároveň dochádza k správnemu držaniu tela, zlepšovaniu kondície aj..

  448.4 €


 • Vodný boxovací vak Aqua Punching Bag 85 kg BlackSilver
  Vodný boxovací vak Aqua Punching Bag 85 kg BlackSilver

  Vodné boxovacie vrece Aqua Punching Bag 85 kg je skvelou tréningovou pomôckou pre každého boxera alebo MMA zápasníka. Unikátne je v tom, že jeho výplň tvorí voda. To prináša mnoho výhod -..

  219.2 €
 • Vodný posilňovací vak inSPORTline Fitbag Aqua XL
  Vodný posilňovací vak inSPORTline Fitbag Aqua XL

  Vodný posilňovací vak inSPORTline FitBag Aqua XL je skvelou posilňovacou pomôckou všade tam, kde je prístup k vode. Tento posilňovací vak sa na rozdiel od ostatných neplní pieskom či rezankou,..

  106.6 €
 • Vodný posilňovací vak inSPORTline Fitbag Aqua L
  Vodný posilňovací vak inSPORTline Fitbag Aqua L

  Vodný posilňovací vak inSPORTline FitBag Aqua L je skvelou posilňovacou pomôckou všade tam, kde je prístup k vode. Tento posilňovací vak sa na rozdiel od ostatných neplní pieskom či rezankou,..

  102.5 €
 • Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare L
  Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare L

  Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare L je skvelou posilňovacou pomôckou všade tam, kde je prístup k vode. Tento posilňovací vak sa na rozdiel od ostatných neplní pieskom či rezankou, ale..

  77.8 €
 • Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare M
  Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare M

  Vodný posilňovací vak inSPORTline Tansare M je skvelou posilňovacou pomôckou všade tam, kde je prístup k vode. Tento posilňovací vak sa na rozdiel od ostatných neplní pieskom či rezankou, ale..

  73.7 €

© 2020 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt