• Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 1 2018 zelená
  Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 1 2018 zelená

  Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 1 2018 je jednomiestny, odpružený vozík za bicykel s veľkým úložným priestorom. Možno však využiť aj ako kočík do terénu alebo na behanie. Vozík je vďaka svojej ovládateľnosti a menšej veľkosti veľmi praktickým pomocníkom aj pri pohybe v meste. Priestranný interiér ponúka dostatok miesta a spolu s čalúneným sedadlom a výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy aj vynikajúci komfort. Prioritou pri výrobe vozíka za bicykel..

  454.2 €
 • Skladacia kolobežka STAR WARS 6
  Skladacia kolobežka STAR WARS 6

  Skladacia kolobežka STAR WARS 6" prichádza priamo z fantastického vesmíru Hviezdnych vojen, ktorý je populárny už niekoľko rokov medzi deťmi i dospelými. Okrem štýlového prevedenia zaujme však tiež odolnou konštrukciou z ocele a hliníka alebo širokým protišmykovým nášľapom. Riadidlá sú vybavené pohodlnými penovými gripmi a ich výšku je možné upraviť v rozmedzí 70-78 cm. Prispôsobí sa teda ako rastúcemu dieťaťu, tak viacerým používateľom. Bezpečnú a..

  50.5 €
 • Elektrický longboard Skatey 800 Off-road Wood Art
  Elektrický longboard Skatey 800 Off-road Wood Art

  Elektrický longboard Skatey 800 je skvelým dopravným prostriedkom a zábavným spoločníkom pre voľný čas či na dovolenke. S touto off-road verziou si vďaka veľkým 25 cm kolieskam užijete jazdu ako na asfalte, tak na štrku či na trávniku. Konkávny tvar dosky udržuje vaše ťažisko v strede tak, aby ste mali za jazdy čo najlepšiu rovnováhu. Pre vyššiu bezpečnosť má doska protišmykový povrch. S vysoko výkonným 800 W motorom pôjdete na rovine maximálnou rýchlosťou..

  729.9 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb