• Podsedlová brašna Kellys Challenger L (Straps)
  Podsedlová brašna Kellys Challenger L (Straps)

  Podsedlová cyklo brašna Kellys Challenger L s objemom 0,8 l je vyrobená z polyesteru s vodu odpudzujúcou úpravou (Waterproof Design). To zároveň umožňuje jednoduché a ľahké čistenie. Taška sa upína prostredníctvom pevného suchého zipsu, takže pre jej inštaláciu nebudete potrebovať žiadne náradie. Disponuje reflexným popruhom 3M pre zvýšenie pasívnej bezpečnosti za zhoršených svetelných podmienok. Podsedlová cyklo brašna Kellys Challenger L je dostatočne..

  14.5 €
 • Turistický batoh MAMMUT Creon Light 35 l granite-smoke
  Turistický batoh MAMMUT Creon Light 35 l granite-smoke

  Turistický batoh MAMMUT Creon Light s objemom 35 litrov vyniká svojou nízkou hmotnosťou. Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu je MAMMUT Creon Light univerzálnym batohom, vhodným aj na víkendové výlety, ktorý kladie dôraz na funkčnosť. Vysoké pohodlie zaisťujú tvarované a mäkko vyčalúnené ramenné popruhy a revolučný chrbtový systém 4 STREAM O Frame™, dosahujúci maximálnu ventiláciu pomocou vzniknutého "komínového efektu" a priedušných ramenných popruhov aj..

  130.5 €
 • Detský bicykel KELLYS LUMI 50 20 - model 2018 Black - Záruka 10 rokov
  Detský bicykel KELLYS LUMI 50 20 - model 2018 Black - Záruka 10 rokov

  Detský bicykel KELLYS Lumi 50 je moderný detský bicykel s odľahčeným hliníkovým rámom a 20" kolesami. Bicykel je vybavený sedemrýchlostnou prehadzovačkou značky Shimano. Je vyrábaný v dvoch farebných prevedeniach - ružovej pre dievčatá a čiernej pre chlapcov. O bezpečnosť sa starajú kvalitné čeľusťové brzdy Tektro. Bicykel je vhodný ako na cestu, tak do miernejšieho terénu. Disponuje totiž odpruženou vidlicou SR SUNTOUR so zdvihom 40 mm. Rám bicykla je u..

  255 €


 • © 2019 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb