• Jednoručná činka inSPORTline Profi 40 kg
  Jednoručná činka inSPORTline Profi 40 kg

  Jednoručná činka inSPORTline Profi 40 kg je kvalitná oceľová činka pre všestranné posilňovanie. Ergonomicky tvarovaná rukoväť činky je vyrobená z kovu a je vybavená protišmykovým vrúbkovaním, ktoré zaisťuje skvelú stabilitu činky aj pri náročnejších cvičeniach. Vďaka robustnému a odolnému polyuretánovému povrchu kotúčov činka pôsobí pevným dojmom. Jednoručná činka inSPORTline Profi 40 kg je vhodná pre posilňovanie bicepsov a tricepsov.Technický..

  221.9 €
 • Mapový kompas AceCamp Fluorescent
  Mapový kompas AceCamp Fluorescent

  Mapový kompas AceCamp Fluorescent je ideálny na navigáciu terénom, či už vo dne alebo v noci. Na ihle a ciferníku sú totiž fluorescenčné body, ktoré v tme svietia a umožnia Vám tak nájsť cestu. Kompas je vodoodolný a má priehľadné telo pre lepšiu orientáciu na mape. Umožňuje Vám tiež pracovať s niekoľkými indikátormi, dokonca aj lupou, aby ste hneď jasne videli, kde na mape sa nachádzate. Vďaka šnúrke si ho môžete zavesiť za opasok alebo okolo krku. Pri..

  6.1 €
 • Odrážadlo FUNNY WHEELS Rider Sport 2v1 Racing Green
  Odrážadlo FUNNY WHEELS Rider Sport 2v1 Racing Green

  Odrážadlo FUNNY WHEELS Rider Sport 2v1 je dômyselné vozidlo, s ktorým sa vaše deti vybláznia doma i vonku. Rozhodne sa nejedná len o klasickú trojkolku. Jednoduchým premontovaním zadných koliesok z nej možno totiž urobiť dvojkolesové balančné odrážadlo. Okrem motorických a pohybových schopností sa tak môžu vaše deti cvičiť aj v udržiavaní rovnováhy. Tento "závodný" model má navyše kolesá s gumovými pneumatikami, takže je výborný do terénu. Radosť vám..

  32.7 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb