• Cestný bicykel KELLYS ARC 30 28 - model 2019 S (500 mm) - Záruka 10 rokov
  Cestný bicykel KELLYS ARC 30 28 - model 2019 S (500 mm) - Záruka 10 rokov

  Cestný bicykel KELLYS ARC 30 je vybavený hliníkovým rámom Kellys Endurance Concept, ktorý zabezpečuje dostatočnú pevnosť a zároveň dokáže čiastočne absorbovať jemné nerovnosti cesty. Optimalizovaná geometria ľahkého rámu spolu s karbónovou vidlicou zaručuje perfektné ovládanie a stabilitu pri vysokej rýchlosti. Úzke plášte Schwalbe Lugano s nízkym valivým odporom sú pre rýchlu jazdu po ceste ako stvorené. Model cestného bicykla ARC 30 je osadený kvalitnou..

  849 €
 • Kryt pružín na trampolínu inSPORTline 366 cm
  Kryt pružín na trampolínu inSPORTline 366 cm

  Kryt pružín na trampolínu 366 cm je náhradný ochranný kryt pružín trampolíny, ktorý predovšetkým zabraňuje škaredým a bolestivým úrazom pri pohybe na trampolíne. Naviac tiež odoláva rôznym vplyvom počasia (slnečný svit, dážď, vlhkosť, ...), vďaka čomu nedochádza u pružín k poškodeniu. Vhodným a nenahraditeľným sa kryt pružín na trampolínu 366 cm stáva v prípade, že dôjde k poškodeniu alebo pretrhnutiu Vášho pôvodného krytu pružín.Technický..

  40.3 €
 • Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - M (32)
  Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race MXVII blue-yellow - M (32)

  Motokrosové nohavice SCOTT 350 Race kombinujú pevnú konštrukciu s elastanom a ventilačnými panelmi pre pohodlie bez ohľadu na to, o aké intenzívne preteky ide. Sú vybavené kožou na vnútornej strane kolien pre väčšiu odolnosť a majú rebrovanie s použitím elastických vlákien Spandex pre priestor na použitie kolenných chráničov.Technický popis: natvarovanie pre pozíciu jazdca v predklone rebrovanie Spandex nad kolenami odolná koža na vnútornej strane..

  79.6 €


 • © 2019 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb