• Detský bicykel DHS Countess 1404 14 - model 2016 White - Záruka 10 rokov
  Detský bicykel DHS Countess 1404 14 - model 2016 White - Záruka 10 rokov

  Detský bicykel DHS Countess 1404 s 8" rámom a 14" kolesami je vhodný pre deti od 3 rokov. Bicykel je konštruovaný tak, aby sa dieťaťu ľahko a bezpečne nastupovalo. Medzi hlavnú výbavu patrí rad bezpečnostných prvkov, ako sú blatníky, kryt reťaze, oceľové čeľusťové brzdy alebo zvonček. Detský bicykel DHS Countess 1404 je navyše vybavený balančnými kolieskami pre vyššiu stabilitu pri jazde.Technický popis: Rám Kids 8" L steel Vidlica fork Kids steel Predná..

  105.1 €
 • Dámske neoprénové legíny Jobe Revers 1.5 L
  Dámske neoprénové legíny Jobe Revers 1.5 L

  Dámske neoprénové legíny Jobe Revers 1.5 sú modernou súčasťou výbavy na paddleboard alebo iné vodné športy. Legíny v sebe spájajú skvelý dizajn s funkčnosťou. Sú obojstranné, pričom jedna strana ponúka atraktívny farebný vzor a druhá naopak jednoliaty čierny vzor. Na výrobu neoprénových legín Jobe bol použitý kvalitný neoprén Nuclear Flex o sile 1,5 mm. Sú veľmi pohodlné, a to ako vďaka materiálu, tak aj vďaka jemným, ale pevným švom, ktoré na holej..

  105.1 €
 • Turistický batoh MAMMUT Creon Crest 65 Black
  Turistický batoh MAMMUT Creon Crest 65 Black

  Na dlhé cesty s veľkou záťažou jedine s batohom MAMMUT Creon Crest 65+. Unesie toho naozaj veľa na objem aj na váhu. Ľahko si ho nastavíte tak, aby vyhovovala Vášmu chrbtu. Čalúnenie na pleciach a ramenách sú kombinované so sieťkou v chrbte tak, aby sa miesta, kde sa najviac potíte, rýchlo odvetrali. Keď budete chcieť niečo rýchlo vybaliť, stačí použiť veľký čelný zips a roztvoriť batoh ako kufor, bez toho aby ste museli rozopínať horné veko. A ak budete..

  239.6 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb