Informácie o prudukte:
Kategória: Outdoor | Kempingové doplnky
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:57.2 €

Nafukovací sedací vak inSPORTline Sofair je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Nafukovací vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť. Má dve vzduchové komory, ktoré po nafúknutí tvoria sedaciu plochu a vak potom tvarom pripomína kajak. Vďaka použitému vysoko kvalitnému a odolnému materiálu má nafukovací vak nosnosť až 250 kg a jeho veľké rozmery vyhovujú všetkým typom postáv. Nafukovací vak inSPORTline Sofair má po bokoch celkom 3 vrecká, do ktorých sa zmestí pitie, malá desiata alebo telefón či slnečné okuliare. V prednej (hlavovej) časti je pútko, vďaka ktorému sa pomocou kolíka môže vzduchový vak ukotviť do zeme a pri väčšom vetre tak neuletí. Nafukovanie vzduchového vaku je veľmi jednoduché - stačí na vzdušnom mieste párkrát "nabrať" vzduch pomocou vetra a vzduchové komory uzavrieť pružným hrdlom, zamotať (utiahnuť) a zabezpečiť prackou. K vaku Sofair je priložený praktická taška, do ktorej je možné celý vak zmotať a vďaka popruhu na rameno i ľahko prenášať. Nafukovací vak inSPORTline Sofair je vďaka týmto vlastnostiam moderným doplnkom nielen na záhradu, ale aj ako výbavy na piknik či na dovolenku.Technický popis: moderný doplnok na camping, piknik, dovolenku alebo len tak na záhradu ľahké a rýchle naplnenie vzduchom 3 odkladacie vrecká na stranách kotviací kolík a očko pre zabezpečenie praktická transportná taška s popruhom cez rameno nosnosť: 250 kg rozmery v nenafúknutom stave: 245 x 70 cm rozmery po nafúknutí: 180-190 x 50-70 cm (možno regulovať) rozmery vreciek: 18x14 cm; 14 x 10,5 cm; 18,5 x 16 cm dĺžka kotviaceho kolíka (súčasť balenia): 22,5 cm rozmery transportnej tašky (súčasť balenia): 44 x 28 cm materiál: nylon, PVC hmotnosť: 1,45 kg


 • Skladacia stolička FERRINO s 3 nohami
  Skladacia stolička FERRINO s 3 nohami

  Skladacia kempingová stolička Ferrino s 3 nohami je vhodná pri stanovaní v prírode alebo pri rybárčení. Kvalitná a ľahká duralová konštrukcia s čalúneným sedadlom zaisťuje maximálnu stabilitu a pohodlie pri sedení. Skladacia stolička FERRINO s 3 nohami je ľahko rozložiteľná a zložiteľná, vďaka čomu ju môžete využívať kdekoľvek a kedykoľvek.Technický popis: vhodná pri stanovaní alebo rybárčení čalúnený sedák maximálna stabilita pohodlné..

  12.5 €
 • Núdzová prikrývka AceCamp Emergency Blanket Silver
  Núdzová prikrývka AceCamp Emergency Blanket Silver

  AceCamp Emergency Blanket Silver je záchranná núdzová termoizolačná deka, ktorá udrží až 80% telesnej teploty. Táto deka je vetruodolná aj vodoodolná. Aj pri teplotách pod nulou zostáva stále dobre elastická a ohybná. Deku možno zložiť až do tak kompaktných rozmerov, aby sa zmestila do vrecka na košeli či tričku, takže ju pri výletoch a dobrodružstvách môžete mať stále so sebou. Je to teda nepostrádateľný pomocník predovšetkým v nepredvídateľných..

  3.5 €
 • Pohotovostná píšťalka s kapsulou Munkees Emergency Whistle modrá
  Pohotovostná píšťalka s kapsulou Munkees Emergency Whistle modrá

  Pohotovostná píšťalka s kapsulou Munkees Emergency Whistle predstavuje rýchly a jednoduchý spôsob, ako privolať pomoc v rizikových situáciách. Píšťalka sa vyznačuje vysokým hlasným tónom, ktorý je zreteľne počuť v širokom okolí. Vďaka praktickému krúžku ju možno pripevniť na kľúče, batoh alebo na zips. Vo vnútri píšťalky je ukrytá vodotesná schránka, kde môžete uschovať lístok s dôležitými osobnými údajmi, napríklad Vaše meno, adresu, krvnú..

  5.5 €


© 2019 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb