• Hrazda na strop 2 úchyty MAGNUS POWER MP1020
  Hrazda na strop 2 úchyty MAGNUS POWER MP1020

  Hrazda na strop 2 úchyty MAGNUS POWER MP1020 je ľahko pripevniteľná stropná hrazda s pevnými zvarmi, hrúbkou tyče 27 mm a konštrukciou z ocele. Tyč je na koncoch vybavená protišmykovou rukoväťou pre komfortnejšie a zároveň aj bezpečnejšie posilňovanie. Rukoväte sú zároveň navrhnuté tak, aby budili príjemný pocit a robili Vaše cvičenie pohodlnejším. Bezpečnosť je podporená viac ako dostatočnou vzdialenosťou tyče od stropu: 34 cm. Ďalšie možnosti pre..

  54.2 €
 • Loptičky na stolný tenis inSPORTline VHIT S1
  Loptičky na stolný tenis inSPORTline VHIT S1

  Pingpongové loptičky inSPORTline VHIT S1 pre rekreačných i klubových hráčov sú dodávané v balení po 6 kusoch. Hodnotenie hviezdičkami určuje kvalitu a predpokladanú odolnosť a stabilitu. Čím viac hviezdičiek, tým je loptička kvalitnejšia.Technický popis: kvalitný materiál loptičiek s predĺženou životnosťou priemer: 40 mm počet hviezdičiek: 1 počet loptičiek v balení: 6 kusov..

  3.7 €
 • Predkopávanie Marbo Sport MP-U234 červená
  Predkopávanie Marbo Sport MP-U234 červená

  Predkopávanie Marbo Sport MP-U234 je profesionálny posilňovací stroj pre dokonalé vytvarovanie stehien. Prístroj je robustný, odolný a veľmi ľahko sa s ním pracuje. Vďaka nastaviteľnému závažiu v rozmedzí 5-120 kg na ňom môžu trénovať ako začiatočníci, tak už skúsení borci. Sedadlo i posilňovací  valec sú nastaviteľné, takže ani výška užívateľa nehrá rolu. Zo sedadla nemusíte ani zosadať, stačí uvoľniť páku a vybrať si polohu, ktorá Vám najviac..

  1999.6 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb