• Švihadlo inSPORTline JR5315
  Švihadlo inSPORTline JR5315

  Švihadlo inSPORTline JR5315 je skvelým doplnkom gymnastiky a s jeho pomocou môžte predvádzať veľa druhov kondičných cvičení, tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Predvádzaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo na nohách a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás prinúti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne..

  6.1 €
 • Detský bicykel DHS Kid Racer 2001 20 - model 2015 biela - Záruka 10 rokov
  Detský bicykel DHS Kid Racer 2001 20 - model 2015 biela - Záruka 10 rokov

  Detský bicykel DHS Kid Racer 2001 20" - model 2015 je moderný detský bicykel so širokou škálou funkčných a bezpečnostných doplnkov. Odľahčený 10'' Hi-Ten oceľový rám so zvýšenou odolnosťou umožňuje jazdu na rovnom povrchu aj v miernom teréne. Detský bicykel DHS 2001 Kid Racer 20" je vybavený účinnou brzdou V-Brake doplnenou o zadnú nášľapnú nábojovú brzdu (torpédo), zadným nosičom, zvončekom, blatníkmi a ergonomicky tvarovaným sedadlom zaisťujúcim..

  105.1 €
 • Impregnácia Granger's Performance Repel Spray 275 ml
  Impregnácia Granger's Performance Repel Spray 275 ml

  Granger's Performance Repel Spray je vysoko účinná impregnácia v spreji, ktorá obnovuje DWR (vodoodolnú) úpravu aplikovanú väčšinou výrobcov technického oblečenia. Je ideálny pre softshellové odevy a odevy s membránou. Okrem iného tiež zachováva priedušnosť a chráni pred usadzovaním špiny.Technický popis: impregnačný prostriedok v spreji obnovuje a zintenzívňuje vodoodolnosť oblečenia zachováva priedušnosť chráni pred usadzovaním špiny efektívne impregnuje..

  12.7 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb