• Rebriny Benchmark Energy
  Rebriny Benchmark Energy

  Rebriny Benchmark Energy sú určené pre domáce telesné cvičenia. Sú vhodné k zvýšeniu fyzickej aktivity, posilňovanie svalov a rozvíjanie koordinácie. Ide o zostavu kovových rebrín doplnených o lavicu s držiakom na vzpieračskú tyč, hrazdu a voľne umiestniteľné bradlá, ktoré možno po ich otočení použiť aj ako držiak na vzpieračskú tyč. Ponúka tak nespočet možností pre cvičenie. Celá konštrukcia je navyše prispôsobená tak, aby cvičenec mohol preliezať z..

  399.6 €
 • Cyklo rukavice KELLYS COMFORT 2018 lime zelená - S
  Cyklo rukavice KELLYS COMFORT 2018 lime zelená - S

  Cyklo rukavice KELLYS COMFORT 2018 sú z vrchnej časti vyrobené z ľahkého, vzdušného a elastického materiálu pripomínajúceho sieťovinu. Ďalej disponujú froté panelom na palci pre jednoduché utieranie potu. Na dlani sú gélovo-penové výstelky, ktoré zvyšujú komfort jazdy. Zapínanie je prevedené klasicky na suchý zips na zápästí. Výhodou sú v neposlednom rade tiež očká u prstov pre jednoduchšie skladanie rukavíc z rúk. Cyklo rukavice KELLYS COMFORT 2018 sú..

  13.8 €
 • Nordic Walking palice Leki Response Lady 2018 100 cm
  Nordic Walking palice Leki Response Lady 2018 100 cm

  Nordic Walking palice Leki Response Lady sú ľahké jednodielne palice vyvinuté špeciálne pre ženy. Komfortné držadlá zo špeciálneho materiálu kombinujú korok a plast, a padnú tak skvele do ruky. Vďaka klasickej technológii Trigger 1 CORTEC možno pútko z úchytu jednoducho odňať a potom pripnúť späť. Pri odkladaní palíc si tak nemusíte pútka neustále znova prispôsobovať. Palice sú vyrobené z vysokopevnostného hliníka, a sú preto ľahké a zároveň veľmi..

  54.2 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb