• Dámsky horský bicykel KELLYS VANITY 70 27,5 - model 2018 19 - Záruka 10 rokov
  Dámsky horský bicykel KELLYS VANITY 70 27,5 - model 2018 19 - Záruka 10 rokov

  Dámsky horský bicykel KELLYS Vanity 70 patrí medzi kvalitné dámske horské bicykle s výbornou výbavou. Rám s dámskou geometriou je vyrobený z hliníka, ktorý je doplnený kvalitnými komponentami značiek Shimano a Kellys. Predná vidlica SR SUNTOUR XCR so zdvihom 100 mm a hydraulické kotúčové brzdy Shimano zaisťujú výborné jazdné vlastnosti. O bezproblémový priechod aj náročnejším terénom sa starajú špičkové plášte Schwalbe. Dámsky horský bicykel KELLYS Vanity..

  609 €
 • Turistický batoh DEUTER Speed Lite 22 SL cardinal-maron
  Turistický batoh DEUTER Speed Lite 22 SL cardinal-maron

  Ľahký batoh v dámskom prevedení - to je Speed Lite 22 SL od značky DEUTER. Je anatomicky upravený pre ženský chrbát, v jej oblasti je navyše vystužený Delrinom a je dobre priedušný. Vďaka tomuto špičkovému chrbtovému systému, vysúvaciemu bedrovému pásu a kompresným popruhom perfektne dosadne na chrbát, aby ste sa mohli bez obmedzení pohybovať a užívať si všetky dobrodružstvá. Špeciálny U-tvar umožňuje voľný pohyb pre paže, takže je vhodný napríklad aj..

  88 €
 • Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 3ks
  Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 3ks

  Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 sú kvalitné perforované letky vyrobené z tvrdeného plastu o sile 75 mikrónov. Letky disponujú originálnou konštrukciou, ktorá spôsobila prevrat v oblasti šípok.Technický popis: perforované letky motív orla materiál: tvrdený plast sila: 75 mikrónov súprava 3 letiek..

  1.3 €


 • © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb