ušetrite až 50%
Aktuálna zľava

Konjak špongia s 50% zľavou pre zdravie a krásu Vašej pokožky.

Akcia už skončila.
Bežná cena Výška zľavy Teraz Akcia
14.1€ 50% 7€


Podmienky zľavy
-Kupón je platný od 22.6. do 5.8.2012

-Počet kupónov na osobu nieje obmedzený.

-Celkový počet kupónov na osobu nie je obmedzený.

Uplatnenie Kupónu:
- po zakúpení kupónu si tovar objednajte na www.chytralola.sk
- do poznámky uveďte číslo kupónu
- tovar Vám bude odoslaný na adresu uvedenú v objednávke

Poštovné:
- poštovné vo výške 3€,v prípade požiadavky zaslať balíček na dobierku, je cena poštovného 4,50 €
- poštovné sa platí na stránke www.chytralola.sk pri objednávke tvaru
- pri zakúpení viacerých kusov platíte poštovné iba raz


Informácie o spoločnosti
Chytrá Lola
Drnovice 304
679 76 Drnovice u Lysic
Česká republika
E-mail: Info@chytralola.cz
Tel: +420 774 900 409
http://www.chytralola.sk

CHYTRÁ LOLA je spoločnosť, ktorá Vám ponúka spôsob prania, sušenia, upratovania a umývania o akom ste doteraz ani nesnívali. Vďaka nemu ušetríte stovky Euro ročne, ktoré inak musíte investovať do pracích práškov, aviváže, vody, elektriny, saponátov a čistiacich prostriedkov. Všetky výrobky sú ekologické a šetrné k životnému prostredi.

Konjak špongia s 50% zľavou pre zdravie a krásu Vašej pokožky.

V stručnosti o zľave
Konjaková špongia je vyrobená z rastliny zvanej Konjac. Je vhodná ako dobrá výživa pre pokožku, na odstraňovanie make-upu bez ďalších prídavkov, na umývanie tváre s masážou. Je veľmi jemná a šetrná k pokožke. Má silnú absorbciu vody a je vhodná pre citlivú pokožku, ktorú nevysušuje.
Ide o bezkonkurenčnú prírodnú špongiu s vynikajúcimi antibakteriálnymi, protiplesňovými a čistiacimi účinkami. Perfektne vyčistí a zaistí dokonalú masáž, a zároveň veľmi jemný a príjemný peeling celého tela a tváre. Dokonale odstráni všetky nečistoty z hĺbky pokožky, po umytí bude Vaša pokožka čistá, hladká a jemná. Pravidelným používaním potlačíte a zlikvidujete akné, odstránite upchaté čierne póry a vyrovnáte pH pokožky celého tela. Špongiu doporučujeme aj pre novorodencov a ľudí s rôznymi kožnými alergiami.Jedinečná, sieti podobná, štruktúra špongie jemne masíruje kožu, podporuje krvný prietok a tiež rast nových kožných buniek. Vďaka svojej štruktúre tiež hĺbkovo čistí Vašu kožu. Zanecháva kožu veľmi čistú a zregenerovanú, a to úplne prírodnou cestou. Nemusíte pridávať žiadne ďalšie prípravky, čistiace mlieka ani mydlo, pokiaľ naozaj nechcete. Ak sa rozhodnete pridať ďalšie prípravky, napr. mydlo, stačí pridať len malé množstvo, pretože špongia vytvorí veľmi bohatú penu, ktorou umyjete väčšiu plochu než kedykoľvek predtým.
Je čisto prírodná bez akýchkoľvek chemických farbív a prídavkov. Stopercentne biologicky odbúrateľná, prirodzene udržateľná, šetrná k životnému prostrediu.

Možnosť výberu z viacerýc farieb. Zvolenú farbu si vyberiete pri objednávke u predajcu.
far

logo


Podrobnosti o zľave

Čo je teda Konjak?
Amorphophallus Konjac, konjakový zemiak je vytrvalá rastlina pôvodom z Ázie, v Japonsku známa ako Konnyaku a v mimoázijských krajinách veľmi často tiež ako Diablov jazyk.
Konjakový zemiak je pestovaný ako potravina obzvlášť v Japonsku a Kórei, ale jej plané odrody rastú v juhovýchodnej Ázii, Číne, Kórei a Japonsku. Japonci konzumujú konjak viac ako 1500 rokov. Pôvodne, v 6. storočí, bol uvádzaný ako liek ,keď boli rozpoznané jeho zdravotné účinky.
a obsahuje nízke množstvo kalórií. Napriek tomu však nikdy nedávajte našu špongiu do úst.
Už viac ako jedno storočie je konjak využívaný v Japonsku ako prostriedok na liečbu citlivej pokožky.

Použitie:
Pred použitím špongiu starostlivo opláchnite a nechajte nasiaknuť vodou. Jemne masírujte tvár alebo telo krúživými pohybmi. Po použití špongiu prepláchnite a nechajte vyschnúť. Nežmýkajte.
Po vyschnutí sa v špongii neudržujú žiadne mikroorganizmy a plesne. Vyschnutá špongia získa znovu svoje vlastnosti a tvar po namočení do vody.
Vďaka konjakovej špongii poskytnete svojmu telu absolútny hygienický komfort a starostlivosť.

Viacpráce!

Chcete mať viac práce?
Predávajte svoj tovar či služby cez portál NAZĽAVY.SK a my vám prinesieme zákazníkov.

sales@nazlavy.sk
NaZľavy na Facebooku


Ako funguje táto stránka?   •   Kontakt   •   Pre firmy   •   Zamestnanie   •   XML export   •   Všeobecné obchodné podmienky   •   Naše bannery