Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Vodácke vrecia
Dodávateľ:Oxford
Cena:83.3 €

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag je robustný vak vyrobený z nepremokavého a ľahko udržiavateľného polyuretánu. Je ideálny pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia. Nepremokavosť je podporená rolovacím systémom uzatvárania, zatavenými švami a nepremokavými zipsami vreciek. Pre rýchly prístup k drobným veciam disponuje praktickým predným vreckom. Použité sťahovacie popruhy potom zabezpečia stabilnú polohu a osadenie batohu, napríklad pri jeho použití na motocykli. Ramenné popruhy a ďalšie pútka a úchopy sú zas vhodné pre ľahký prenos na chrbte alebo v ruke.Technický popis: vhodný pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia vodotesný rolovací uzatvárací vršok batohu vrecká s vodoodolnými zipsami zatavené švy sťahovacie popruhy (vhodné napríklad na upevnenie na motocykel - podvlečenie pod sedlom) 1x pútko, 1x bočné pútko a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy reflexné prvky materiál: TPU polyuretán (ľahký, odolný proti vode a mechanickému opotrebovaniu, ľahko udržiavateľný a umývateľný) približné rozmery pri naplnenom vaku: d74 x š36 x v35cm objem: 70 l


 • Nepromokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90 l šedá
  Nepromokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90 l šedá

  Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90 l je veľmi praktický doplnok z ľahkého, ale odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí, ako sú paddleboard alebo kajaky, pre ktoré je vak dimenzovaný. Polstrované ramenné popruhy, hrudný a bedrový popruh zabezpečujú komfortné prenášanie.Technický popis: chráni pred vlhkosťou, poškodením aj zašpinením znižuje objem zbalených vecí zaberá minimum..

  46.9 €
 • Nepremokavý vak FISHDRYPACK 18 1 žltá
  Nepremokavý vak FISHDRYPACK 18 1 žltá

  Nepremokavý vak FISHDRYPACK je kompaktný vodeodolný batoh, ktorý udrží Vaše veci bezpečne v suchu, nech už je počasie akékoľvek. Vďaka teplom stmeleným švom a vodotesnému uzáveru odolá vode i prachu. Vnútorná vrstva je vyrobená z priedušnej sieťoviny, vonkajšia potom zo spevneného PVC materiálu. Opierka chrbta i ramenné popruhy sú z vnútornej strany vystužené mäkkým materiálom, takže Vám bude batoh pohodlne sedieť na chrbte. Popruhy možno v hornej časti..

  28.7 €
 • Vodný vak FERRINO H2 BAG 2l
  Vodný vak FERRINO H2 BAG 2l

  Vodný vak FERRINO H2 Bag 2l je praktický doplnok k akémukoľvek batohu, ktorý je vybavený vreckom na hydrovak. Je veľmi ľahký, ale zachováva si dostatočnú pevnosť, takže nehrozí, že praskne alebo sa pretrhne. Hadička je dostatočne dlhá a neoprénom chránená voči zamrznutiu. Vak je teda vhodný aj do chladného počasia. Vak sa plní jednoducho a pitie z neho je veľmi pohodlné. Vodný vak FERRINO H2 Bag 2l je vhodný pre cyklistov aj iných športovcov.Technický..

  22.5 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb