Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Vodácke vrecia
Dodávateľ:Oxford
Cena:83.3 €

Vodotesný vak Oxford Aqua T70 Roll Bag je robustný vak vyrobený z nepremokavého a ľahko udržiavateľného polyuretánu. Je ideálny pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia. Nepremokavosť je podporená rolovacím systémom uzatvárania, zatavenými švami a nepremokavými zipsami vreciek. Pre rýchly prístup k drobným veciam disponuje praktickým predným vreckom. Použité sťahovacie popruhy potom zabezpečia stabilnú polohu a osadenie batohu, napríklad pri jeho použití na motocykli. Ramenné popruhy a ďalšie pútka a úchopy sú zas vhodné pre ľahký prenos na chrbte alebo v ruke.Technický popis: vhodný pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia vodotesný rolovací uzatvárací vršok batohu vrecká s vodoodolnými zipsami zatavené švy sťahovacie popruhy (vhodné napríklad na upevnenie na motocykel - podvlečenie pod sedlom) 1x pútko, 1x bočné pútko a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy reflexné prvky materiál: TPU polyuretán (ľahký, odolný proti vode a mechanickému opotrebovaniu, ľahko udržiavateľný a umývateľný) približné rozmery pri naplnenom vaku: d74 x š36 x v35cm objem: 70 l


 • Vodotesný batoh Oxford Aqua V20 Extreme Visibility oranžová
  Vodotesný batoh Oxford Aqua V20 Extreme Visibility oranžová

  Vodotesný batoh Oxford Aqua V20 Extreme Visibility je robustný vak vyrobený z nepremokavého a ľahko udržiavateľného polyuretánu. Je ideálny pre cestovanie za nepriaznivých podmienok a počasia. Nepremokavosť je podporená rolovacím systémom uzatvárania, zatavenými švami a nepremokavými zipsami vreciek. Výhodou sú tiež rozmerné reflexné prvky, vďaka ktorým je zvýšená viditeľnosť používateľa za zhoršených svetelných podmienok. Pre rýchly prístup k drobným..

  50.5 €
 • Nepromokavý vak FERRINO Aquastop XS
  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop XS

  Nepremokavý vak FERRINO Aquastop XS je veľmi praktický doplnok z ľahkého, odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí. Vďaka svojej vodotesnosti je ideálny najmä pre vodné športy, ale využijete ho na každej túre či pri stanovaní. Vak FERRINO Aquastop XS zo spevneného nylonu s PVC záterom a zavareným švom disponuje rotačným uzatváraním s prackou, ktorá zaručuje maximálnu vodotesnosť. Pre..

  13.4 €
 • Nepromokavý vak FERRINO Aquastop L
  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop L

  Nepremokavý vak FERRINO Aquastop L je veľmi praktický doplnok z ľahkého, odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí. Vďaka svojej vodotesnosti je ideálny najmä pre vodné športy, ale využijete ho na každej túre či pri stanovaní. Vak FERRINO Aquastop L zo spevneného nylonu s PVC záterom a zavareným švom disponuje rotačným uzatváraním s prackou, ktorá zaručuje maximálnu vodotesnosť. Pre ľahké..

  32.4 €



© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb