• Detská preliezačka Suprafort ARACHNOS zelená
  Detská preliezačka Suprafort ARACHNOS zelená

  Detská preliezačka Suprafort Arachnos je veľmi obľúbená zostava, ktorá je oproti modelov ATLANT obohatená o šplhaciu sieť. Zostava je prístenná, určená pre inštaláciu ku stene. Montáž zostavy a jej inštalácia je rýchla a jednoduchá. Táto zostava je vhodnou variantou, ked nemáte pevný strop a nemôžete použitý rozperný systém. Detská preliezačka Suprafort Arachnos obsahuje výškovo nastaviteľnú hrazdu, ktorá sa môže umiestniť v potrebnej výške, čo nesie..

  686.9 €
 • Dámsky trekingový elektrobicykel Crussis e-Savela 7.3 - model 2018 - Záruka 10 rokov
  Dámsky trekingový elektrobicykel Crussis e-Savela 7.3 - model 2018 - Záruka 10 rokov

  Dámsky trekingový elektrobicykel Crussis e-Savela 7.3 2018 je komfortný trekingový bicykel so stredovým pohonom, ktorý bol vyvinutý tak, aby vyhovoval potrebám všetkých náruživých cyklistiek. Čiastočne integrovaná rámová batéria s kapacitou 14,5 Ah zabezpečuje maximálny dojazd 120 km na jedno nabitie. Bicykel ponúka 5 stupňov elektrickej asistencie, medzi ktorými možno voliť na prehľadnom farebnom LCD displeji. Pre lepšiu manipuláciu disponuje bicykel taktiež..

  1519 €
 • Inline prilba Fila JUNIOR XS (48-52)
  Inline prilba Fila JUNIOR XS (48-52)

  Inline prilba Fila JUNIOR je moderná detská inline prilba určená pre jazdu na kolieskových korčuliach, skateboarde alebo bicykli.  Nový prepracovaný dizajn s dámskymi motívmi, komfortné spracovanie a bezpečnostný štandard zodpovedajúci európskym normám CE-1078 nemeckej skúšobne TÜV-GS zaručuje vysokú kvalitu, pohodlie a maximálny stupeň bezpečnosti. Prilba Fila JUNIOR je vyrábaná technológiou In-Mold - priameho vstrekovania polyesteru do skeletu. Je tak dosiahnutá..

  21.8 €


 • 
  © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb