Rebriny Benchmark Champion

Rebriny Benchmark Champion
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar | Hračky | Hry na záhradu | Preliezačky
Dodávateľ:Benchmark
Cena:360 €

Rebriny Benchmark Champion sú určené pre domáce telesné cvičenia. Sú vhodné na zvýšenie fyzickej aktivity, posilňovanie svalov a rozvíjanie koordinácie. Jedná sa o zostavu kovových rebrín doplnených o gymnastické kruhy, lano, hrazdu, lavicu a voľne umiestniteľné bradlá, ktoré sa dajú po ich otočení použiť aj ako držiak na vzpieračskú tyč. Poskytujú tak priestor a možnosť pre mnoho typov cvičení. Naviac je celá konštrukcia prispôsobená tak, aby cvičenec mohol preliezať z jedného prvku na druhý. Zostava má rozperný systém, určený pre inštaláciu medzi podlahou a stropom a ďalej na pripevnenie do steny. Priečky rebrín sú kovové, ich povrch je však plastový, a tak sa vyznačuje nekĺzavými vlastnosťami. Rebriny v neposlednej rade spĺňajú aj prísne bezpečnostné normy pre gymnastické zariadenia. Rebriny Benchmark Championje možné vďaka splneným normám používať v školách a ostatných verejných inštitúciách. Technický popis: kovový rám kovové priečky s plastovým poťahom gymnastické kruhy lano hrazda lavica voľne umiestniteľné a odnímateľná bradlá s možnosťou ich použitia ako držiaka na vzpieračskú tyč nosnosť: 120 kg šírka: 66 cm spôsob montáže: do stropu, do steny výška hornej priečky: 217 cm inštalačná plocha: 0,5 m2 výška stropu pre inštaláciu: 2,45 - 2,85 m hmotnosť: 50 kg spĺňajú normy bezpečnosti PN-EN 12346:2001 a PN-EN 913:2008 pre gymnastické konštrukcie poznámka: skrutky pre montáž rebrín do steny nie sú súčasťou balenia


 • Detská preliezačka Suprafort ATLANT N modrá
  Detská preliezačka Suprafort ATLANT N modrá

  Detská preliezačka Suprafort Atlant N je základný model, ktorý zaberie skutočne malý priestor v izbe (cca 0,6 m2). Zostava je prístenná, určená pre inštaláciu ku stene. Montáž zostavy a inštalácia sú rýchle a jednoduché. Táto zostava je vhodnou variantou, ked nemáte pevný strop a nemôžete použitý rozperný systém.Detská preliezačka Suprafort ATLANT N obsahuje výškovo nastaviteľnú hrazdu, ktorá sa môže umiestniť v potrebnej výške, čo prináša veľa..

  516 €
 • Detská preliezačka Suprafort ATLANT R modrá
  Detská preliezačka Suprafort ATLANT R modrá

  Detská preliezačka Suprafort ATLANT R je základný model, ktorý zaberie skutočne malý priestor v izbe (cca 0,6 m2). Zostava je určená pre inštaláciu medzi podlahou a stropom. Montáž zostavy a inštalácia sú jednoduché, vďaka čomu nepotrebujete vŕtať do steny. Zostavu je možné rýchlo presunúť na iné miesto a tým vybrať optimálne umiestnenie v detskej izbe alebo v inej miestnosti. Detská preliezačka Suprafort ATLANT R obsahuje výškovo nastaviteľnú hrazdu, ktorá..

  526.9 €
 • Rebriny Benchmark Kiddi
  Rebriny Benchmark Kiddi

  Rebriny Benchmark Kiddi sú určené pre domáce telesné cvičenia. Sú vhodné na zvýšenie fyzickej aktivity, posilňovanie svalov a rozvíjanie koordinácie. Jedná sa o zostavu kovových rebrín doplnených o povrazový rebrík, gymnastické kruhy a lano. Ponúkajú tak nespočetne možností pre cvičenie. Celá konštrukcia je naviac prispôsobená tak, aby cvičenec mohol preliezať z jedného prvku na druhý. Zostava je designovaná pre pripevnenie na stenu. Je tak vhodným variantom,..

  181.5 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb