• Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH2.7 27,5 - model 2016 Crimson White - 15,5 - Záruka 10 rokov
  Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH2.7 27,5 - model 2016 Crimson White - 15,5 - Záruka 10 rokov

  Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH2.7 27,5"- model 2016 patrí medzi kvalitné dámske horské bicykle s bohatou výbavou. Rám s dámskou geometriou je vyrobený z odľahčeného hliníka (zliatina s označením 6061), ktorý je doplnený kvalitnými komponentami značky Shimano. Predná vidlica SUNTOUR XCM 27,5" so zdvihom 120 mm a hydraulické kotúčové brzdy Tektro zaisťujú výborné jazdné vlastnosti. Dámsky horský bicykel Devron Riddle LH2.7 27,5" je vhodný pre všestrannú..

  436 €
 • Dámske thermo 23 nohavice Brubeck fialová - S
  Dámske thermo 23 nohavice Brubeck fialová - S

  Dámske 2/3 elastické termo nohavice Brubeck sú vyrobené zo špeciálneho Coolmax materiálu, ktorý zaisťuje odvod potu a vlhkosti von od tela. Materiál nohavíc je veľmi pružný a dokonale obopína nohy a sedacie svaly. Sú vhodné pre nosenie počas všetkých aj náročných športových aktivít. Nohavice Brubeck sú zhotovené kombináciou veľmi jemných elastických funkčných vlákien Polyamid a Polypropylen, vďaka ktorým veľmi rýchlo absorbujú pot, odvádza ho do..

  13.8 €
 • Pršiplášť FERRINO Trekker LXL červená
  Pršiplášť FERRINO Trekker LXL červená

  Pršiplášť FERRINO Trekker L/XL je praktická pláštenka s kapucňou a miestom pre batoh s objemom až 100 litrov. Pršiplášť Vás spoľahlivo udrží v suchu a teple aj v tých najhorších podmienkach vďaka ľahkému a pevnému materiálu Nylon Ripstop s alumíniovou izolačnou vrstvou. Nepremokavosť zaisťujú kvalitne prelepené švy a sťahovacie elastické manžety v oblasti rukávov. Pršiplášť je vhodný pre postavy do výšky 190 cm a je dodávaný s transportným obalom...

  43.3 €


 • 
  © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb