Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid - model 2018 shop

Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid - model 2018

Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid - model 2018
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:545.1 €

Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid je špeciálny SUP, s ktorým si užijete plno zábavy na rieke alebo vo vlnách. Svojou koncepciou je práve týmto podmienkam prispôsobený. Je krátky, obratný a s maximálnym tlakom až 18 psi aj veľmi pevný. Vďaka tomu a protišmykovému nášľapu v zadnej časti pre efektívne otáčanie si s nástrahami divokej vody ľahko poradíte. Stabilite a výbornej ovládateľnosti napomáha aj pätica plutiev. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Rapid je vyrobený z pevného dvojvrstvového PVC, ktorý spolu s "drop stitch" technológiou zaručuje tuhosť, výborné jazdné vlastnosti a dlhú životnosť. Hrany dosky sú navyše vystužené látkou o hustote vlákien 1000 DEN. To všetko dopĺňa nekĺzavý drážkovaný nášľap. Vďaka kvalitným materiálom, vysokému tlaku a výške dosky 15 cm je nosnosť SUPov až 130 kg. Bez problémov si teda poradí aj s ťažšími používateľmi. Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid možno jednoducho nafúknuť aj vyfúknuť a vo vypustenom stave ho môžete ľahko vložiť do prepravného batohu, ktorý je súčasťou balenia. Poteší aj praktické držadlo pre pohodlné prenášanie nafukovacej dosky. V balení ďalej nájdete pumpu s tlakomerom, špeciálny ventilový adaptér umožňujúci pri nafukovaní použiť i pumpu klasickú a úchyt na akčnú kameru, pomocou ktorej budete môcť svoje zážitky nahrávať a zdieľať s ostatnými. Paddleboard Aqua Marina Rapid poteší všetkých milovníkov vody, najmä tej divokej. Technický popis: vhodný na divokú vodu (rieku alebo vlny) dvojstenná konštrukcia nafukovacia komora s technológiou "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna) vystužené hrany nekĺzavý nášľap s drážkovaním protišmykový zadný nášľap pre efektívne otáčanie elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu nerezový D-krúžok pre uchytenie bezpečnostného lanka pevné rúčky 1 hlavná a 4 postranné plutvy pre dokonalé jazdné vlastnosti tlak: do 1,24 bar (18 psi) materiál: dvojvrstvový PVC, protišmykový nášľap rozmery dosky: 289 x 84 cm hrúbka dosky: 15 cm objem: 289 l max. počet používateľov naraz: 1 nosnosť: 130 kg čistá hmotnosť: 10 kg vysokotlaková pumpa s tlakomerom, batoh na prenášanie, plutvy, ventilový adaptér a úchyt na akčnú kameru súčasťou balenia dodávané bez pádla


 • Paddleboard Aqua Marina Race
  Paddleboard Aqua Marina Race

  Paddleboard alebo SUP Aqua Marina Race predstavuje najvyšší model nafukovacích boardov. Je určený predovšetkým pre cestovanie na dlhšie vzdialenosti a závodenie. Jeho elegantný, dlhý, špicatý tvar a hrúbka 15 cm sú zárukou vysokej rýchlosti, ale tiež tuhosti a stability. Výhodou je v neposlednom rade aj viac ako dostatočná nosnosť 160 kg, a to pri zachovaní nízkej hmotnosti. Vďaka nej má board skvelú odozvu. S paddleboardem Aqua Marina Race tak predbehnete..

  508.7 €
 • Paddleboard Aqua Marina Vibrant
  Paddleboard Aqua Marina Vibrant

  Paddleboard alebo SUP Aqua Marina Vibrant je vďaka svojim menším rozmerom vhodný pre juniorov a dospelých do 70 kg, ktorí sa chcú naučiť základom paddleboardingu. Široká plocha zaručuje vysokú stabilitu a bezpečnosť, zatiaľ čo zaoblený nos aj chvost ponúka užívateľský veľmi príjemný zážitok z ovládania paddleboardu. Nízka hmotnosť paddleboardu Aqua Marina Vibrant príde vhod pri jeho transporte v priloženom batohu.Technický popis: dvojstenná..

  228.7 €
 • Jobe Aero SUP Paddleboard 12.6
  Jobe Aero SUP Paddleboard 12.6

  Paddleboard Jobe Aero SUP 12.6 je vhodný pre náročnejších používateľov s pretekárskymi ambíciami. Tento paddleboard má veľmi pretiahnutý a špicatý tvar, čo ho robí veľmi rýchlym. Ovládateľnosť (manévrovanie) a stabilita je s tým spojená, reaguje rýchlejšie na akékoľvek zmeny smeru či prúdu. Disponuje dvoma elastickými držiakmi na veci, jedným v prednej a jedným v zadnej časti dosky. V spodnej časti je umiestnená úzka plutva s dĺžkou 20 cm, ktorá sa..

  945.1 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb