Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid - model 2018

Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid - model 2018
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:545.1 €

Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid je špeciálny SUP, s ktorým si užijete plno zábavy na rieke alebo vo vlnách. Svojou koncepciou je práve týmto podmienkam prispôsobený. Je krátky, obratný a s maximálnym tlakom až 18 psi aj veľmi pevný. Vďaka tomu a protišmykovému nášľapu v zadnej časti pre efektívne otáčanie si s nástrahami divokej vody ľahko poradíte. Stabilite a výbornej ovládateľnosti napomáha aj pätica plutiev. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Rapid je vyrobený z pevného dvojvrstvového PVC, ktorý spolu s "drop stitch" technológiou zaručuje tuhosť, výborné jazdné vlastnosti a dlhú životnosť. Hrany dosky sú navyše vystužené látkou o hustote vlákien 1000 DEN. To všetko dopĺňa nekĺzavý drážkovaný nášľap. Vďaka kvalitným materiálom, vysokému tlaku a výške dosky 15 cm je nosnosť SUPov až 130 kg. Bez problémov si teda poradí aj s ťažšími používateľmi. Paddleboard na divokú vodu Aqua Marina Rapid možno jednoducho nafúknuť aj vyfúknuť a vo vypustenom stave ho môžete ľahko vložiť do prepravného batohu, ktorý je súčasťou balenia. Poteší aj praktické držadlo pre pohodlné prenášanie nafukovacej dosky. V balení ďalej nájdete pumpu s tlakomerom, špeciálny ventilový adaptér umožňujúci pri nafukovaní použiť i pumpu klasickú a úchyt na akčnú kameru, pomocou ktorej budete môcť svoje zážitky nahrávať a zdieľať s ostatnými. Paddleboard Aqua Marina Rapid poteší všetkých milovníkov vody, najmä tej divokej. Technický popis: vhodný na divokú vodu (rieku alebo vlny) dvojstenná konštrukcia nafukovacia komora s technológiou "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna) vystužené hrany nekĺzavý nášľap s drážkovaním protišmykový zadný nášľap pre efektívne otáčanie elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu nerezový D-krúžok pre uchytenie bezpečnostného lanka pevné rúčky 1 hlavná a 4 postranné plutvy pre dokonalé jazdné vlastnosti tlak: do 1,24 bar (18 psi) materiál: dvojvrstvový PVC, protišmykový nášľap rozmery dosky: 289 x 84 cm hrúbka dosky: 15 cm objem: 289 l max. počet používateľov naraz: 1 nosnosť: 130 kg čistá hmotnosť: 10 kg vysokotlaková pumpa s tlakomerom, batoh na prenášanie, plutvy, ventilový adaptér a úchyt na akčnú kameru súčasťou balenia dodávané bez pádla


 • Ventilový adaptér pre paddleboardy Aqua Marina Valve Adaptor
  Ventilový adaptér pre paddleboardy Aqua Marina Valve Adaptor

  Ventilový adaptér pre paddleboard Aqua Marina Valve Adaptor je redukcia pre nafukovacie paddleboardy, ktoré Vám umožnia pri nafukovaní používať klasickú pumpu miesto tej špeciálnej. Adaptér je vhodný pre paddleboard Aqua Marina aj Jobe a použiť môžete ako ručnú, tak elektrickú pumpu so správnou koncovkou. Vďaka ventilovému adaptéru pre paddleboard svoju dosku ľahko a rýchlo nafúknete pumpou, ktorú už máte doma.Technický popis: adaptér pre použitie klasickej..

  17.8 €
 • Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - model 2018
  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 - model 2018

  Paddleboard Jobe Aero SUP Lena Yoga Woman 10.6 je unikátny paddleboard určený na cvičenie jogy za jazdy na vode a pre relaxačné vychádzky. Jeho tvar zaručuje maximálnu stabilitu, ktorá je pri cvičení jogy nevyhnutná. Pohodlie a bezpečie pri akejkoľvek polohe zaručuje mäkká protišmyková EVA vrstva na povrchu. Svojim dizajnom je paddleboard špeciálne prispôsobený pre ženy. V krásnych farbách je vyrobená nielen samotná doska, ale aj celé príslušenstvo. Všetko tak k..

  726.9 €
 • Bluedrive Power Fin adaptér pre paddleboardy s US Finbox
  Bluedrive Power Fin adaptér pre paddleboardy s US Finbox

  Bluedrive Power Fin adaptér Vám umožní nasadiť prídavný motor Aqua Marina aj na paddleboard iných značiek. Stačí, aby Váš paddleboard disponoval systémom prichytenia plutvy US Finbox. Potom len adaptér nasadíte miesto plutvy, do adaptéra prichytíte motor a ten pevne drží na svojom mieste. Pokiaľ si pohon pre paddleboard chcete vyskúšať a nevlastníte paddleboard Aqua Marina, Bluedrive Power Fin adaptér pre paddleboard s US Finbox Vám určite urobí radosť.Technický..

  25.1 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb