Paddleboard Aqua Marina Peace - model 2018 shop

Paddleboard Aqua Marina Peace - model 2018

Paddleboard Aqua Marina Peace - model 2018
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:436 €

Paddleboard Aqua Marina Peace je paddleboard, ktorý svojím tvarom pripomína joga podložku, a práve na tento účel je primárne určený. Jeho tvar a šírka zaručuje maximálnu stabilitu, ktorá je pri cvičení jogy nevyhnutná. Nekĺzavý EVA nášľap s drážkovaním zaberá 3/4 povrchu dosky, takže priestoru pre všemožné cviky budete mať dostatok. Paddleboard stačí nafúknuť, vyraziť na vodu a potom si len užívať svoje obľúbené pozície a zostavy v dokonalom prostredí na vodnej hladine. Rozmery SUP-u zaisťujú nielen výbornú stabilitu, ale v kombinácii s výškou dosky 15 cm aj vysokú nosnosť až 170 kg. Nafukovací paddleboard Aqua Marina Peace je vyrobený z pevného dvojvrstvového PVC materiálu, ktorý spolu s "drop stitch" technológiou zaručuje tuhosť a dlhú životnosť. Hrany dosky sú navyše vystužené látkou s hustotou vlákien 1000 DEN. Paddleboard Aqua Marina Peace disponuje 9 pevnými držadlami, ktoré skvele poslúžia pri realizácii rôznych cvikov aj pri prenášaní plaváku. Vo výbave nechýbajú ani elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu. Súčasťou balenia je ďalej hliníkové pádlo, batoh na prenášanie vyfúknutého paddleboardu, pumpa s tlakomerom, špeciálny ventilový adaptér umožňujúci pri nafukovaní použiť aj klasickú pumpu a úchyt na akčnú kameru, s ktorej pomocou budete môcť svoje zážitky nahrávať a zdieľať s ostatnými. Paddleboard Aqua Marina Peace je perfektný pre cvičenie jogy alebo pilates na vode.Technický popis: paddleboard vhodný pre cvičenie jogy veľmi stabilný hranatý tvar dvojstenná konštrukcia nafukovacie komory s technológiou "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna) priestranný nekĺzavý EVA nášľap s drážkovaním vystužené hrany 9 pevných držadiel odnímateľná hlavná plutva elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu tlak: do 1,03 bar (15 psi) materiál: dvojvrstvové PVC, protišmykový EVA nášľap rozmery dosky: 300 x 100 cm hrúbka dosky: 15 cm objem: 430 l max. počet používateľov naraz: 1 nosnosť: 170 kg čistá hmotnosť: 11 kg vysokotlaková pumpa s tlakomerom, ventilový adaptér, batoh na prenášanie, hlavná plutva a úchyt na akčnú kameru súčasťou balenia dodávané s hliníkovým pádlom


 • Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018
  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018

  Paddleboard Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018 je určený pre tých, ktorí sa chcú pri tomto športe čo najviac pobaviť. O túto vlastnosť sa stará predovšetkým kompletne guľatý nos aj chvost paddleboardu. Vďaka tejto úprave má paddleboard Aero 10.6 jedinečnú kombináciu ovládateľnosti (manévrovanie) a stability. K tomu prispieva aj jedna veľká plutva v spodnej časti. Na paddleboarde Jobe Aero Yarra 10.6 môže jazdiť prakticky ktokoľvek, a to predovšetkým vďaka..

  654.2 €
 • Paddleboard Jobe Titan SUP Kura 10.6
  Paddleboard Jobe Titan SUP Kura 10.6

  Paddleboard Jobe Titan SUP Kura 10.6 je jedným zo série pevných (nenafukovacích) paddleboardov Jobe. Vďaka svojej veľkosti a vysokej nosnosti 140 kg je ideálny pre všetkých dospelých jazdcov. Vyznačuje sa vynikajúcou stabilitou a veľmi dobrou manévrovateľnosťou, ktorú ocenia najmä začínajúci paddleboardisti. Paddleboard však nezaostáva ani v oblasti rýchlosti, takže si ho užijú aj pokročilí. O bezpečnú jazdu sa stará protišmyková úprava, ktorá sa nachádza..

  836 €
 • Paddleboard Aqua Marina Echo - model 2018
  Paddleboard Aqua Marina Echo - model 2018

  Paddleboard Aqua Marina Echo je všestranný paddleboard s parádnym dizajnom. Najväčšou prednosťou tohto modelu je vysoká pevnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti 9 kg. Tieto vlastnosti boli dosiahnuté použitím špičkových technológií a tých najlepších materiálov. Paddleboard je vyrobený zo zosilneného PVC materiálu a extra tuhosť dodávajú dva pozdĺžne pruhy (stringery) z ešte pevnejšieho PVC, ktoré sú umiestnené vo vnútri dosky na hornej strane. Vystužené..

  399.6 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb