Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 shop

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:472.4 €

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je jedinečnou kombináciou nafukovacieho paddleboardu a dvojmiestneho kajaku. K paddleboardu v priebehu niekoľkých minút ľahko pripevníte nafukovaciu konštrukciu a paddleboard potom pôsobí ako paluba kajaku. Je tak ideálnym riešením, ak milujete ako jazdu na paddleboarde, tak v kajaku. Použité materiály sú veľmi kvalitné. Dvojvrstvová PVC "drop-stitch" tkanina zaručuje vynikajúcu odolnosť a vysokú pevnosť. Tá úzko súvisí s jazdnými vlastnosťami, ktoré sú aj vďaka samotnému tvaru dosky a kajaku skvelé. Paddleboard je veľmi ľahký a so svojou hrúbkou 10 cm disponuje nosnosťou 76 kg. Je teda vhodný pre juniorov či jazdcov menších postáv. Dvojmiestny kajak s nosnosťou 120 kg už pojme 2 osoby, ideálne dospelého s dieťaťom. Pre rodinné vodné radovánky je tak výbornou voľbou. Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je takmer bezúdržbový, skladný a vďaka priloženej taške ho môžete bez problémov k vode aj od vody prenášať. Nafúknutie priloženou pumpou je veľmi rýchle, po niekoľkých minútach ste pripravení vyraziť na vodu. Evolution je prvým výrobkom svojho druhu a jeho kúpou rozhodne chybu neurobíte.   Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 získal ocenenie aj F Design Award 2018 za víťazstvo v tejto prestížnej dizajnovej medzinárodnej súťaži. Technický popis: kombinácia paddleboardu a kajaku vysoko pevná "drop-stitch" PVC tkanina veľmi stabilný vynikajúca odolnosť rýchla a jednoduchá zmena paddleboardu na kajak a späť súčasťou balenia pumpa, taška na prenášanie, 2 sedadlá, tlakomer, plutva, záplaty na opravy, 2 multifunkčné pádla (pre paddleboard i kajak) Technický popis paddleboardu: dvojstenná konštrukcia rozmery dosky: 295 x 67 cm hrúbka dosky: 10 cm tlak: do 15 psi (1,03 bar) objem: 172 l max. počet užívateľov naraz: 1 nosnosť: 76 kg hmotnosť: 7,7 kg Technický popis kajaku: čelová ochrana voči striekajúcej vode 2 nastaviteľné sedadlá s vysokým operadlom 2 smerové plutvy 2 vypúšťacie ventily rozmery: 340 x 105 cm hrúbka: 20 cm počet vzduchových komôr: 2 maximálny počet pasažierov: 2 nosnosť: 120 kg hmotnosť: 22 kg


 • Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Volta 10.0
  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Volta 10.0

  Paddleboard Jobe Aero SUP Volta 10.0 je určený predovšetkým pre juniorov a začiatočníkov. Má totiž veľmi dobrú ovládateľnosť, stabilitu a je vzhľadom k ostatným paddleboardům pomalší. Paddleboard je už od základu vybavený tromi plutvami. Vďaka tomu zvládne paddle board rovné vodné plochy aj miernejšie rieky. Je veľmi ľahký, čo je výhoda pri častom prenášaní. Pre ľahké prenášanie je paddleboard navyše vybavený praktickým držadlom. Súčasťou..

  643.3 €
 • Paddleboard Aqua Marina Breeze
  Paddleboard Aqua Marina Breeze

  Paddleboard čiže SUP Aqua Marina Breeze je vyrobený z pevného, dvojstenného PVC materiálu s protišmykovým EVA nášľapom. Je vhodný pre ľahkých alebo stredne ťažkých boardistov do pokojnej alebo ľahko zvlnenej vody, rieky, mora. Hodí sa ako na surfovanie a prieskum, tak aj pre fitness cvičenie priamo na paddleboarde. Klasický "pintail" tvar zaručuje dobrý výkon a rýchlosť, zatiaľ čo veľkosť dosky umožňuje ľahkú manévrovateľnosť. Systém troch plutiev naviac..

  272.4 €
 • Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018
  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018

  Paddleboard Jobe Aero SUP Yarra 10.6 - model 2018 je určený pre tých, ktorí sa chcú pri tomto športe čo najviac pobaviť. O túto vlastnosť sa stará predovšetkým kompletne guľatý nos aj chvost paddleboardu. Vďaka tejto úprave má paddleboard Aero 10.6 jedinečnú kombináciu ovládateľnosti (manévrovanie) a stability. K tomu prispieva aj jedna veľká plutva v spodnej časti. Na paddleboarde Jobe Aero Yarra 10.6 môže jazdiť prakticky ktokoľvek, a to predovšetkým vďaka..

  654.2 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb