Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:472.4 €

Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je jedinečnou kombináciou nafukovacieho paddleboardu a dvojmiestneho kajaku. K paddleboardu v priebehu niekoľkých minút ľahko pripevníte nafukovaciu konštrukciu a paddleboard potom pôsobí ako paluba kajaku. Je tak ideálnym riešením, ak milujete ako jazdu na paddleboarde, tak v kajaku. Použité materiály sú veľmi kvalitné. Dvojvrstvová PVC "drop-stitch" tkanina zaručuje vynikajúcu odolnosť a vysokú pevnosť. Tá úzko súvisí s jazdnými vlastnosťami, ktoré sú aj vďaka samotnému tvaru dosky a kajaku skvelé. Paddleboard je veľmi ľahký a so svojou hrúbkou 10 cm disponuje nosnosťou 76 kg. Je teda vhodný pre juniorov či jazdcov menších postáv. Dvojmiestny kajak s nosnosťou 120 kg už pojme 2 osoby, ideálne dospelého s dieťaťom. Pre rodinné vodné radovánky je tak výbornou voľbou. Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 je takmer bezúdržbový, skladný a vďaka priloženej taške ho môžete bez problémov k vode aj od vody prenášať. Nafúknutie priloženou pumpou je veľmi rýchle, po niekoľkých minútach ste pripravení vyraziť na vodu. Evolution je prvým výrobkom svojho druhu a jeho kúpou rozhodne chybu neurobíte.   Paddleboard Aqua Marina Evolution 2v1 získal ocenenie aj F Design Award 2018 za víťazstvo v tejto prestížnej dizajnovej medzinárodnej súťaži. Technický popis: kombinácia paddleboardu a kajaku vysoko pevná "drop-stitch" PVC tkanina veľmi stabilný vynikajúca odolnosť rýchla a jednoduchá zmena paddleboardu na kajak a späť súčasťou balenia pumpa, taška na prenášanie, 2 sedadlá, tlakomer, plutva, záplaty na opravy, 2 multifunkčné pádla (pre paddleboard i kajak) Technický popis paddleboardu: dvojstenná konštrukcia rozmery dosky: 295 x 67 cm hrúbka dosky: 10 cm tlak: do 15 psi (1,03 bar) objem: 172 l max. počet užívateľov naraz: 1 nosnosť: 76 kg hmotnosť: 7,7 kg Technický popis kajaku: čelová ochrana voči striekajúcej vode 2 nastaviteľné sedadlá s vysokým operadlom 2 smerové plutvy 2 vypúšťacie ventily rozmery: 340 x 105 cm hrúbka: 20 cm počet vzduchových komôr: 2 maximálny počet pasažierov: 2 nosnosť: 120 kg hmotnosť: 22 kg


 • Jobe Paddleboard 11,6
  Jobe Paddleboard 11,6

  Paddleboard Jobe Aero SUP 11.6 je ideálny na dlhé výjazdy, preskúmavanie okolia alebo intenzívnejšie pádlovania pri vyššej rýchlosti. S tým súvisí aj tvar celého paddleboardu. Nos je oveľa viac zašpicatený a základňa užšia ako u pomalších paddleboardov. Disponuje veľkosťou plutiev 20 cm v spodnej časti a dvoma elastickými držiakmi v prednej a zadnej časti dosky. Paddleboard Aero 11.6 je určený skôr pre pokročilejších a zdatnejších paddleboardistov, a to..

  945.1 €
 • Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 2,77 m s hliníkovou palubou
  Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 2,77 m s hliníkovou palubou

  Nafukovací čln Aqua Marina Deluxe 2,77 m s hliníkovou palubou je profesionálny, robustný rybársky a športový čln. Loď je vyrobená z vystuženej PVC tkaniny a disponuje pevnou hliníkovou palubou. Veľkou prednosťou je predovšetkým veľmi pohodlná pozícia pre veslovanie na drevenej lavičke. Čln však disponuje aj praktickým držiakom na motor (motor nie je súčasťou balenia) a ďalej tiež držiakmi vesiel s uzamykacím systémom. O bezpečie sa starajú pevné bočné..

  454.2 €
 • Jobe Paddleboard 10,6
  Jobe Paddleboard 10,6

  Paddleboard Jobe Aero SUP 10.6 je určený pre tých, ktorí sa chcú pri tomto športe čo najviac pobaviť. O túto vlastnosť sa stará predovšetkým kompletne guľatý nos aj chvost paddleboardu. Vďaka tejto úprave má paddleboard Aero 10.6 jedinečnú kombináciu ovládateľnosti (manévrovanie) a stability. K tomu prispieva aj jedna veľká plutva v spodnej časti. Na paddleboarde Jobe Aero 10.6 môže jazdiť prakticky ktokoľvek a to predovšetkým vďaka širokej základni a nosnosti..

  836 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb