Moto prilba Nolan N90-2 Classic N-Com Lava Grey matná šedá - XS (53-54) - Záruka 5 rokov shop

Moto prilba Nolan N90-2 Classic N-Com Lava Grey matná šedá - XS (53-54) - Záruka 5 rokov

Moto prilba Nolan N90-2 Classic N-Com Lava Grey matná šedá - XS (53-54) - Záruka 5 rokov
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Auto-moto | Oblečenie na motocykel | Prilby na motocykle
Dodávateľ:Nolan
Cena:228.7 €

Moto prilba Nolan N90-2 Classic je cenovo dostupným modelom s odklápacou časťou brady. Dobrú viditeľnosť zaisťuje široké plexi s ochranou proti poškriabaniu aj proti zahmlievaniu. Protihmlovú úpravu je možné ďalej vylepšiť vďaka systému Pinlock, ktorý je súčasťou. Ochranu pred ostrým slnkom zase zabezpečí integrovaná slnečná clona. Otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jazdiť je možné aj s odklopenou časťou brady vďaka homologácii typu P/J, avšak vzhľadom k vyššej bezpečnosti odporúča výrobca jazdiť len so sklopenou časťou brady. Ku komfortnej jazde slúži kvalitné vetranie a práve tomu bola venovaná pozornosť pri vývoji. Vstupy vzduchu sa nachádzajú v časti brady aj na čele a ohriaty vzduch je odvádzaný otvormi v zadnej časti. Zapínanie je vyriešené prackou so systémom microLOCK2 . Je malé a dobre sa ovláda.Technický popis: systém otvárania Dual Action vnútorná slnečná clona deflektor brady vyberateľná antialergická výstelka z mikrovlákna Clima comfort aplikácia Pinlock proti zahmlievaniu plexi odolné proti poškriabaniu ventilácia: s uzatvárateľnými vstupmi vpredu a hore, extraktory vzadu zapínanie: prackou so systémom microLOCK2 materiál škrupiny: Lexan hmotnosť: 1 560 g homologácia ECE 22.05 P/J (na integrálnu i otvorenú prilbu)


 • Motokrosová prilba BELL MX-9 Adventure MIPS Stryker Flo Orange-Black - XL (61-62) - Záruka 5 rokov
  Motokrosová prilba BELL MX-9 Adventure MIPS Stryker Flo Orange-Black - XL (61-62) - Záruka 5 rokov

  S rastúcim dopytom po duálnych prilbách vytvorila značka BELL helmu univerzálnu, vhodnú ako pre off-road podmienky, tak zároveň aj dostatočne pohodlnú pre jazdu na ceste. Dizajn prilby BELL MX-9 Adventure MIPS tak je inšpirovaný cestnými aj enduro prilbami. Táto helma obsahuje prvky oboch typov prilieb, ktoré sú schopné ponúknuť bezkonkurenčnú ochranu ako na ceste, tak aj mimo nej. Pre jazdu na ceste je možné ľahko demontovať šilt, čím sa táto prilba rýchlo premení..

  210.5 €
 • Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)
  Moto prilba W-TEC V331 čierno-zeleno-žltá - XS (53-54)

  Moto prilba W-TEC V331 je predstaviteľkou univerzálnych triálnych prilieb, ktorú si užijete nielen na kros motocykli s vašimi obľúbenými okuliarmi, ale aj na štvorkolke s plexi a slnečnou clonou, pričom naplní aj vaše predstavy o bezpečnej a pohodlnej integrálke na cestu. Aerodynamický dizajn prilby je totiž inšpirovaný ako enduro, tak i cestovnými prilbami. Všetky modulácie sú záležitosťou okamžiku, pokiaľ chcete motokros, ľahko odopnete vonkajšie plexi. Pre..

  102.5 €
 • Moto prilba Nolan N64 Let's Go Flat Black M (57-58) - Záruka 5 rokov
  Moto prilba Nolan N64 Let's Go Flat Black M (57-58) - Záruka 5 rokov

  Moto prilba Nolan N64 Lets' Go Flat Black je Integrálna prilba so skvelou výbavou a atraktívnym motívom. Interiér helmy je čalúnený veľmi komfortnou výplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie prilby a nikde Vás nebude tlačiť. Všetky výplne je navyše možné vybrať a vyprať. Vďaka použitému materiálu Clima Comfort je vždy udržiavaná čo možno najpríjemnejšia mikroklíma vnútri helmy. K príjemnému pocitu prispieva aj bohato dimenzované vetranie, ktoré..

  145.1 €© 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb