• Moto prilba W-TEC AP-74 chrome mirror XS (53-54)
  Moto prilba W-TEC AP-74 chrome mirror XS (53-54)

  Moto prilba W-TEC AP-74 je kvalitná prilba vhodná k jazde na skútroch, chopperoch aj cestovných motocykloch. Hlavnou prednosťou tejto helmy je vysoký bezpečnostný štandard spĺňajúci homologáciu DOT a ECE. Moto prilba W-TEC AP-74 má široké odklopné plexi s úpravou antiscratch (odolné proti poškriabaniu) a antifog (obmedzuje zahmlievanie), čo poskytuje dokonalú ochranu pre oči a veľký zorný uhol. Pre maximálny stupeň pohodlia je prilba vybavená vyberateľnou,..

  39.6 €
 • Outdoorová fľaša NALGENE Wide Mouth 500 ml Spring Green 16 WM
  Outdoorová fľaša NALGENE Wide Mouth 500 ml Spring Green 16 WM

  Outdoorová fľaša NALGENE Wide Mouth 500 ml je bestseller medzi outdoorovými fľašami Nalgene. Má unikátny široký a dobre tesniaci uzáver, ktorý je spojený s viečkom praktickým pútkom, aby sme zabránili strate viečka. Ďalej možno využiť plastové pútko napr. pri turistike. Väčšina batohov je vybavená postranným vreckom, kde možno outdoorovú fľašu NALGENE Wide Mouth 500 ml ľahko pripevniť. Fľaša je odolná a nárazuvzdorná, možno ju naplniť ako studeným, tak..

  7.2 €
 • Bulharské vrece Shindo Sport 20 kg
  Bulharské vrece Shindo Sport 20 kg

  Bulharské vrece Shindo Sport je skvelou pomôckou pre funkčný tréning alebo tréning bojových športov. Narozdiel od klasického posilňovania pri tréningu s bulharkým vrecom zapojíte všetky svalové vlákna vrátane svalov vnútorných, čo má za následok rovnomerné zosilnenie celého tela. Cvičenie s bulharským vrecom zlepšuje kapacitu pľúc a výkon kardiovaskulárneho systému. S bulharským vrecom sa manipuluje pomocou dvoch spevnených madiel alebo pomocou prišitých..

  39.6 €


 • 
  © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb