• Vibromasážny pás inSPORTline ResoBelt - Záruka 10 rokov
  Vibromasážny pás inSPORTline ResoBelt - Záruka 10 rokov

  Vibromasážny pás ResoBelt je moderný masážny prístroj pre aktívnu relaxáciu tela, ktorý efektívne pomáha pri odbúravaní prebytočného tuku a svalovej relaxácii. Vibromasážny pás ResoBelt povzbudzuje krvný a lymfatický systém, spevňuje svalstvo ramien, nôh, sedacích svalov, brucha a pôsobí proti zadržiavaniu vody v tkanivách. Jeho priaznivé účinky sú dlhodobo preukázané radom spokojných používateľov. Chcete zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly po..

  213.7 €
 • Detský bicykel Capriolo Mustang 12 - model 2017 čierno-modrá
  Detský bicykel Capriolo Mustang 12 - model 2017 čierno-modrá

  Detský bicykel Capriolo Mustang 12" - model 2017 je bicykel pre najmenších, ktorý okrem kvalitného spracovania vyniká aj parádnym dizajnom. Bicykel disponuje odolným oceľovým rámom a bohatou funkčnou a bezpečnostnou výbavou. Tá zahŕňa blatníky či mäkké sedlo. O bezpečie sa stará kryt reťaze a dvojica spoľahlivých bŕzd - predná čeľusťová a zadná nábojová. Bicykel pre deti Capriolo Mustang je vhodný pre deti od 3 rokov či 90 cm výšky. Vďaka stabilizačným..

  97.8 €
 • Masážna sada inSPORTline Alavea zelená
  Masážna sada inSPORTline Alavea zelená

  Akupresúrna sada inSPORTline Alavea typu Shakti má tisíce ihličiek, ktoré pri masáži pôsobia uvoľňujúcim dojmom a dochádza vďaka tomu k navodeniu pocitu úplnej relaxácie. Stačí si len ľahnúť a účinok je okamžitý. Takto relaxovať a meditovať môžete prakticky kdekoľvek. Podložku si môžete vziať do parku či si ju rozložíte u seba doma. Doma ju umiestnite na zem, na kreslo či si ju môžete rozložiť aj do postele. Vankúšik sa zase môže lepšie zamerať na..

  35.8 €


 • 
  © 2018 www.nazlavy.sk/sport Športové vybavenie, športový tovar. Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb