Spestrite si obdobie Vianoc a vyrazte s CA MIBE Reisen na nákupy a navštívte adventné trhy na zámku Schloß Hof a nechajte sa zlákať chuťou čokolády vo svetoznámej čokoládovni. Teraz len za 14,90 €!


cestovanie a pobyty;poznavacie zajazdy;vynimocne zazitky;jednodnove zajazdy;adventne zajazdy

Cena: 14.90 EUR

45% ZĽAVA

Spestrite si obdobie Vianoc a vyrazte s CA MIBE Reisen na nákupy a navštívte adventné trhy na zámku Schloß Hof a nechajte sa zlákať chuťou čokolády vo svetoznámej čokoládovni. Teraz len za 14,90 €! ZĽAVA >>


Ďalší zľavnený tovar ktorý by Vás mohol zaujímať:

Najznámejšie a najväčšie viedenské vianočné trhy spojené návštevou čokoládovne len za 16,50 €.

.. Info o zľave >>

Zájazd do adventnej Budapešti s návštevou vianočných trhov a Tropicaria s odchodom z BA, TT, NR teraz za skvelú cenu len 18,50 € na osobu.

.. Info o zľave >>

Zájazd do adventného Krakowa s návštevou vianočných trhov s odchodom z BA, TT, PN, TN, ZA teraz za skvelú cenu len 21,99 € na osobu.

.. Info o zľave >>

Známe pútnické mestečko Mariazell sa pred Vianocami mení na rozprávkovú idylku, ktorá vás správne naladí na prichádzajúce sviatky len za 24,90 €.

.. Info o zľave >>

Vychutnajte si neopakovateľné čaro adventu a zohrejte sa vianočným punčom na okúzľujúcom a rozprávkovom zámku Grafenegg len za 24,99 €.

.. Info o zľave >>
Utorok, 12.December 2017 najnovšie zľavy:

Jedinečná jazda na okruhu na pretekárskom aute podľa vášho výberu: nové vylepšené Porsche GT3, Formula, Mustang GT, KTM X BowZľava >>
79.00 €
77.36% zľava

10 dňová dovolenka v ChorvátskuZľava >>
88.5 €
40% zľava

Balaton v 4* hoteli s neobmedzeným wellness, plnou penziou a aktivitami pre deti zadarmoZľava >>
125 €
51% zľavaZľavnené produkty, akcie, kupóny: vybavenie domácnosti
Zľavnené produkty a zľavy: športové potreby