Najlepší

zľavový portál

Pobyt v luxusnom historickom Hoteli Praga 1885 ****

54.00 €
65% zľava
Končí zajtra

Wellness pobyt pre DVOCH v luxusnom Hoteli Golf**** Praha + dieťa zadarmo

155 €
61% zľava
Končí zajtra

Pobyt v hoteli Brixen*** len 500 m od Václavského námestia

58.00 €
51.52% zľava
Končí zajtra

Ubytovanie pre dve osoby na jednu alebo dve noci s raňajkami v hoteli Golden Golem.

38.00 €
42% zľava
Končí za tyzden

Praha od 37 € v ocenenom hotelu Golden Golem ***. Komorný hotel v súkromí Prahy 8 s vyhlásenou kuchyňou Golemova restaurantu. Vydajte sa na Karlov most, do ZOO Praha alebo do katedrály sv. Víta.

37 €
Končí za 2 dniStreda, 24.August 2016 najnovších desať zliav:


Vydajte sa na parádnu dovolenku v našom obľúbenom kúpeľnom meste – jedinečných Bojniciach. Tešiť sa môžete na bohatú polpenziu, zľavu 60% na masáže a napríklad aj hodinový vstup do hotelového wellness.

69.9 €
70% zľava
Končí zajtra

Dovolenka v historickom centre Znojma, Morava a pitie vína. Fľaša vína, raňajky, 3 chodové večere a welcome drinky. Tešte sa na víno v Penzióne U Huberta v centre Znojma

66 €
Končí za 2 dni

Poďte si užiť skvelú dovolenku na juh Slovenska, kde na vás čaká bohatá polpenzia, fľaša vínka či čerstvé ovocie zo záhradky hotela. Navyše si môžete skúsiť športový rybolov, zajazdiť si na koni či relaxovať v bazéne.

179 €
46% zľava
Končí zajtra

Ak si chcete poriadne odpočinúť a zároveň si pochutiť na skvelej kuchyni, zavítajte do Žďáru nad Sázavou. Nielenže vás čaká privátna infrasauna a zľavy na masáže, ale tiež si pochutíte na ovocnom špíze s čokoládou a kokosom.

54 €
51% zľava
Končí zajtra

Luxusný prívesok v modernom tvare z materiálu STANLESS METAL s tyrkysovým kamienkom v vrátane náušníc s retiazkou o dĺžke 45 cm!

5 €
79% zľava
Končí za 4 dni

Ak plánujete lyžovačku u našich susedov, tak zvoľte Šumavu – konkrétne hotel Zadov***+, ktorý je príhodne nachádza na svahu Churáňova v blízkosti lyžiarskeho areálu Zadov. Tu sa môžete tešiť na polpenziu, saunu a zľavu na lyžiarsku požičovňu a škôlku.

67 €
56% zľava
Končí zajtra

Luxusné háčik na kabelku v 7 elegantných farbách - ideálne riešenie Vám umožní mať kabelku vždy po ruke a vždy bezpečne na Vašich očiach!

2 €
75% zľava
Končí zajtra

Ak ste ešte nikdy neboli u našich južných susedov, je načase to napraviť! Vydajte sa rovno do hlavného mesta Maďarska, do Budapešti – perly Dunaja. Tu na vás čaká hotel Pólus***, bohaté raňajky, neobmedzený vstup do fitness, zľava na drink v hotelovej reš

62 €
50% zľava
Končí za 5 dni

Ubytovanie v Prahe pre DVOCH v 4* Hoteli Relax Inn s wellness a raňajkami

50 €
48% zľava
Končí zajtra

Pokiaľ radšej než nekonečné lesy máte dovolenku pekne v centre diania, určite sa vám pobyt neďaleko historického centra moravskej metropole bude páčiť. Navyše si tu pochutíte na bufetových raňajkách, večeri a fľaši šampanského.

74 €
43% zľava
Končí zajtra

Agregátor zliav - zoznam zliav na Slovensku

Agregátor zliav ktorý ponúka Zľavové portály a výhodné množstevné zľavy - rýchlo a pohodlne.

Doporučujeme:
Rychlé pôžičky praha
Súťaže praha
Inzercia praha
praha inzercia
Práca na Slovensku praha