Najlepší

zľavový portál
Piatok, 29.Júl 2016 najnovších desať zliav:


Kúpeľný pobyt plný wellness procedúr ako pivný zábal, rašelinové nahratie, masáž nôh a mnoho ďalšieho – čím dlhšie totiž v Mariánských Lázních ostanete, tým viac procedúr vás čaká. Vždy samozrejme dostanete lahodné raňajky a české trojchodové večere.

111 €
38% zľava
Končí za 8 hodiny

Má ich takmer každá žena! A vy určite viete, o čom je reč. Áno, o skvelom módnom kúsku – o legínach. Sú nielenže pohodlné a majú štýl, ale aj naozaj dokonale sedia. Či už milujete klasiku alebo nie, legíny skutočne dokážu vytvoriť každej žene neodolateľný

2.99 €
50% zľava
Končí za 8 hodiny

Milujete more, no predsa je tak ďaleko. A čo tak ochutnať vlny slovenského mŕtveho mora v blízkosti Rímskych kúpeľov so slanou vodou, ktoré leží v obci Podhájska. Stačí si zabaliť plavky, letnú pohodu, vaše ratolesti k tomu a môžete vyraziť do dreveného Z

97 €
42% zľava
Končí za 8 hodiny

Každá dáma potrebuje mať vždy a všetko na poriadku. A predovšetkým, ak ide o krásu. Nie je nič jednoduchšie a praktickejšie, ako mať v jednom puzdre všetko pre úpravu nechtov, dokonalé obočie či prirodzene vyzerajúce líčka. A to všade tam, kde sa potrebuj

9.9 €
50% zľava
Končí za 8 hodiny

Pozornosť dámskeho pohľadu si jednoznačne zaslúži aj dobre vyzerajúca pánska spodná bielizeň. A preto by si každý muž mal zvoliť boxerky s imitáciou rifľoviny, lebo v očiach žien ich urobia dokonalými. A to už stojí za zváženie!

3.99 €
50% zľava
Končí za 8 hodiny

Zábava pre celú rodinu v rozprávkovej dedine Habakuky

4.29 €
29.53% zľava
Končí za 8 hodiny

Vyrazte do raja vín neďaleko Hodonína a zistite, ako chutí táto chutná medicína! Čaká vás totiž celá fľaša vínka, a to hneď po príchode, ďalej degustácia až 10 vzoriek od miestnych vinárov a tiež lahodné raňajky aj večere z miestnej kuchyne.

167 €
31% zľava
Končí za 8 hodiny

Luxusné prívesok v tvare labute s fialovým kamienkom z materiálu STANLESS METAL vrátane retiazky s dĺžkou 45 cm!

3 €
80% zľava
Končí za 8 hodiny

Luxusné háčik na kabelku v 7 elegantných farbách - ideálne riešenie Vám umožní mať kabelku vždy po ruke a vždy bezpečne na Vašich očiach!

2 €
75% zľava
Končí za 8 hodiny

Poznáte to. Každý mesiac musíte zaplatiť nemalé peniaze za káblovú či satelitnú televíziu, pričom tieto služby často ani nevyužívate. Skvelou voľbou je HD anténa, vďaka ktorej získate mnoho TV programov zdarma.

11.99 €
52% zľava
Končí za 3 dni

Agregátor zliav - zoznam zliav na Slovensku

Agregátor zliav ktorý ponúka Zľavové portály a výhodné množstevné zľavy - rýchlo a pohodlne.

Doporučujeme:
Rychlé pôžičky elektronika
Súťaže elektronika
Inzercia elektronika
elektronika inzercia
Práca na Slovensku elektronika