Najlepší

zľavový portál
Streda, 28.September 2016 najnovších desať zliav:


Zažite pravé letné dobrodružstvo a vydajte sa do Autokempu Rudava, ktorý leží neďaleko obce Malé Leváre. Rekreačná oblasť Rudava si vás získa jazerom so štrkovými a pieskovými plážami, obkolesenými borovicovými lesmi. K tomu si len pribaľte plavky, rodinn

53 €
55% zľava
Končí zajtra

Pre návštevu Athén nemusíte jazdiť až do Grécka – jedny takéto totiž nájdete i na Hanácku, kde tento rok strávite pohodovú dovolenku v útulnom penzióne s polpenziou, s degustáciou vína i s wellness. Vo voľnom čase si potom zahráte tenis alebo bowling.

110 €
49% zľava
Končí zajtra

Prestaňte o romantickej dovolenke len hovoriť a doprajte si ju! V západných Čechách si môžete užívať neobmedzený wellness, masáže aj zábaly pre oboch, pričom samozrejmosťou bude aj štvorchodová večera pri sviečkach.

118 €
53% zľava
Končí zajtra

Keď sa už do práce sotva plazíte, je čas na poriadnu dovolenku, na ktorú vás láka luxusný hotel CE Plaza. Pripravené sú pre vás bohaté raňajky a večere podávané formou švédskych stolov a neobmedzený vstup do špičkového wellness centra s bazénom, perličkov

155 €
53% zľava
Končí zajtra

Praha pre DVOCH s raňajkami či polpenziou po celý rok

31 €
47% zľava
Končí za 2 dni

Elegantný náhrdelník s veľkými guličkami - vyrobený metódou hlubokovrstvého postriebrení ušľachtilého kovu kvalitným striebrom!

5 €
69% zľava
Končí zajtra

Športové okuliare AVION SPORT pre môže aj ženy s UV filtrom v športovom prevedení!

3.5 €
73% zľava
Končí zajtra

Štýlový ODONATA prívesok v tvare vážky vrátane okrúhleho retiazky vyrobený metódou hlubokovrstvého postriebrení ušľachtilého kovu kvalitným striebrom!

2.5 €
75% zľava
Končí zajtra

Dámsky elegantný retiazka s guličkou v dĺžke 45 cm a náušnicami vyrobený metódou hlubokovrstvého postriebrení ušľachtilého kovu kvalitným striebrom!

6 €
67% zľava
Končí zajtra

Nepodceňte zimnú dovolenku a už teraz si pomaly chystajte teplé rukavičky a čiapku. Zvoľte si tú najkrajšiu medzi dovolenkami – pobyt v „krajine-nekrajine“, ktorá sa v zimných mesiacoch oblečie do bielej periny, bude plná poznávania miestnych hôr a chutn

37 €
40% zľava
Končí za 4 dni

Agregátor zliav - zoznam zliav na Slovensku

Agregátor zliav ktorý ponúka Zľavové portály a výhodné množstevné zľavy - rýchlo a pohodlne.

Doporučujeme:
Rychlé pôžičky elektronika
Súťaže elektronika
Inzercia elektronika
elektronika inzercia
Práca na Slovensku elektronika